Саміт G20: учасники прийняли підсумкове комюніке

Саміт G20: учасники прийняли підсумкове комюніке
Фото: у Ханчжоу завершився саміт G20

Сторони обговорили боротьбу з корупцією, співпрацю у сфері енергетики та боротьбі з тероризмом

Підсумком саміту "Великої двадцятки" в китайському Ханчжоу стало підписання країнами-учасницями фінального комюніке. Текст документа розмістила прес-служба французького президента Франсуа Олланда.

Таким чином, учасники домовилися розробити комплексний план для забезпечення зростання світової економіки. Більше того, сторони мають намір посилити боротьбу з корупцією, закликавши всіх учасників G20 ратифікувати антикорупційну конвенцію ООН.

Також частина документа стосується співробітництва в сфері енергетики, зокрема, особливу увагу приділено поновлюваним джерелам енергії і відмови від видобутку неефективних енергетичних корисних копалин.

Країни "Великої двадцятки" продовжили строк дії своїх зобов'язань щодо незастосування нових та скорочення існуючих протекціоністських торговельних та інвестиційних заходів до 2018 року.

Підсумком стало загальне засудження світового тероризму, лідери країн-учасниць пообіцяли посилити заходи по боротьбі з тероризмом.

Нагадаємо, з 4 по 5 вересня проходить одинадцятий за рахунком саміт Великої двадцятки (G20) в Китаї.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся