Саакашвілі викликали на допит в прокуратуру

НовиниПолітика    20.01.2016 - 12:05
Фото: Михайло Саакашвілі
Фото: Михайло Саакашвілі

Саакашвілі викликають для надання інформації про відомі йому корупційних правопорушень працівників митниці

Прокуратура Київської області викликала на допит голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

"Процесуальне керівництво прокуратури Київської області викликало губернатора Одеської області для надання інформації про відомі йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці в приміщення прокуратури. Зазначений виклик М. Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі також подякували Саакашвілі за надану інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують прибуток за маніпулювання вартості розмитнення товарів.

Варто відзначити, що під час антикорупційного форуму, який пройшов у Харкові 18 січня, Саакашвілі розповів про "горіховою мафії".

"Що таке "горіхова мафія"? Кожен рік люди купують горіхи у підприємців, приватних виробників, які продають. По нашій системі неможливо чисто оформити документи. Так зроблено, що ні одна бабуся, выращивающая горіхи, не зможе ці документи правильно оформити. А експортні ліцензії є не у бабусь, вони є у фірм, які приходять до бабусь. Документи оформити неможливо, і вони закуповують у бабусь готівкою ці горіхи. Потім ці горіхи вивозять за кордон", - заявив він.

Нагадаємо, в грудні 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що подав до суду позов про захист честі та гідності через звинувачення на його адресу, які озвучив Михайло Саакашвілі.

"Тому що коли ти говориш, що людина - злодій, відповідай за це. Наскільки я знаю, пан Яценюк теж збирається це зробити", - зазначив керівник МВС.

On Top