УА з ЄС, в кращому випадку, буде підписано через 6-12 місяців, - Грищенко (доповнення)

НовиниПолітика    30.03.2012 - 17:48

Угода про асоціацію (УА) України з ЄС буде підписано, в кращому випадку, через 6-12 місяців. Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розуміємо, що це масштабна робота, яка потребує часу. Практика ЄС свідчить, що навіть менш масштабні договори, такі, як, наприклад, договір про вільну торгівлю з Колумбією і Перу, які були парафовані в березні 2011 р. були підписані тільки через рік .. . Відносно їх було прийнято рішення Ради ЄС щодо підписання, ... тому з чисто технічної точки зору, звичайно, це буде вимагати декількох місяців. Йдеться про найоптимістичніший варіант (щодо терміну) від шести до 12 місяців, як ми бачимо на прикладі тих договорів, які були укладені до нас", - сказав глава МЗС.

За його словами, на сьогоднішній день говорити про вступ у дію даного договору поки рано, оскільки спочатку необхідно прийняти остаточно всі необхідні рішення з даного договору в Україні й, відповідно, з боку ЄС, "але це буде за результатами роботи, яка починається усіма відповідними підрозділами ".

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі УА України з ЄС було парафовано.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top