С.Тігіпко: Уряд планує прийняти новий Митний кодекс до 1 січня 2011 року

Уряд планує прийняти новий Митний кодекс до 1 січня 2011 р. Про це сьогодні, перебуваючи у Кременчуці в Полтавській обл., заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами С.Тігіпка, зараз до Митного кодексу вносяться зміни, які пропонує бізнес. Наступного тижня Митний кодекс "буде розданий професіоналам для доопрацювання" і потім винесений на всенародне обговорення.
"У проект Митного кодексу буде включений пункт, що стосується секонд-хенду, оскільки з проекту Податкового кодексу за наполяганням юристів він був виключений", - заявив віце-прем'єр.
Він також зазначив, що існування секонд-хендів не є головною загрозою розвитку легкої промисловості.
"Їх душать нелегальні підприємства. Там оформлені 2-3 людини, а працює до 30. Вони шиють підпільно і вибивають підприємства легпрому з ринку", - поділився своєю думкою з цього приводу С.Тігіпко.
Нагадаємо, раніше 28 вересня С.Тігіпко заявляв, що проект Митного кодексу буде підготовлений протягом місяця. "Митний кодекс для нас дуже важливий. Ми повинні спростити митні процедури. 95% митних товарів повинні заходити в Україні без догляду. І на розмитнення цих товарів ми повинні втрачати мінімум часу, а решта 5% товарів повинні жорстко контролюватися. Повинен почати роботу пост-аудит, який перевіряє деякі підприємства, а деякі підприємства мають бути позбавлені такого аудиту", - заявив С.Тігіпко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся