С.Тігіпко: Інвестори допоможуть вугільній галузі вийти на новий рівень

Інвестори допоможуть вугільної галузі вийти на новий рівень. Про це віце-прем'єр-міністр повідомив на прес-конференції в Донецьку.
"Якщо проаналізувати ситуацію на приватних і державних шахтах, то вона суттєво відрізняється. На державних шахтах, при тому, що вони мають підтримку у вигляді дотацій з бюджету, заробітна плата співробітників значно нижче, а вугілля коштує дорожче, ніж на приватних", - повідомив С.Тігіпко.
Він додав, що на приватних шахтах хороша рентабельність і фінансове забезпечення працюючого персоналу. При цьому він впевнен, що держава повинна виставити жорсткі умови до інвестора. С.Тігіпко також підтримав ініціативи Президента щодо реформування вугільної промисловості. "Дуже добре, що Президент не говорить про якісь популістських речах, а пропонує комплексну програму, де є приватизація шахт та інші заходи. Це дуже сильні і правильні кроки", - зазначив С.Тігіпко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся