З території Сирії евакуйовані 13 громадян України, - МЗС
З території Сирії вчора, 30 липня 2013 р., були евакуйовані 13 громадян України та один громадянин Сирії - член родини українців. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України (МЗС).
Евакуація здійснювалася через територію Лівану з подальшою відправкою в Україну регулярним авіарейсом за маршрутом Бейрут-Київ.
Читайте також: МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідування повністю або частково 11 країн
Організація евакуаційних заходів забезпечувалася Посольством України в Сирії у координації з Посольством України в Лівані.
Фінансування транспортних видатків було здійснено за рахунок МЗС.
"Громадянам було надано всебічне сприяння під час проходження прикордонних та митних процедур, а також в їх подальшому слідуванні до місць проживання в Україні", - йдеться в повідомленні.