S&Р: Рецесія в зоні євро завершиться до кінця 2012 р

Четвер 02 лютого 2012 13:49

Рецесія в зоні євро поступово завершиться до кінця 2012 р. Такий прогноз міститься в опублікованій сьогодні доповіді рейтингового агентства Standard & Poor's (S&Р).

Згідно з очікуваннями експертів, валовий внутрішній продукт (ВВП) єврозони в 2012 р. залишиться на торішньому рівні, а за підсумками 2013 р. виросте на 1%. Вірогідність такого розвитку подій - 60%, альтернативний прогноз S&Р припускає повторну рецесію, яка зробить особливо значний вплив на Іспанію, Португалію і Італію.

Що стосується поточної ситуації в єврозоні, аналітики агентства виділили три основні чинники, від яких залежить масштабність рецесії. Це динаміка попиту на ринках, що розвиваються, реакція споживачів на зростання безробіття і їх відношення до боргової кризи в цілому, а також заходи, на які піде влада Європи для відновлення довіри інвесторів.

Відзначимо, що головний інвестиційний стратег Wells Capital Management Джеймс Полсен, коментуючи кризу в США, заявив, що вона вже закінчилася.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся