S&P: Прогноз за рейтингами ВАТ "МТС" переглянуто зі "Стабільного" на "Позитивний"; рейтинг підтверджено на рівні "ВВ"

Служба кредитних рейтингів Standard & Poor's переглянула прогноз із рейтингів російського оператора мобільного зв'язку ВАТ "Мобільні телесистеми" (МТС) зі "Стабільного" на "Позитивний", повідомляє агентство. Одночасно підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні "ВВ".

"Перегляд прогнозу відображає наші очікування того, що фінансові показники МТС залишаться високими в середньостроковій перспективі, незважаючи на придбання ВАТ "КОМСТАР - Об'єднані телесистеми" ("КОМСТАР"; ВВ/Позитивний/-) і стійко високий рівень капіталовкладень", - заявив кредитний аналітик Standard & Poor's Олександр Грязнов.

"Прогноз "Позитивний" враховує можливість підвищення рейтингів у найближчі 12-18 місяців. Для підвищення рейтингів компанії необхідно продемонструвати стійке відношення скоректованого боргу до EBITDA на рівні нижче 2х і скоротити капіталовкладення і (або) виплати акціонерам, що призведе до підвищення фінансової гнучкості, - пояснив О.Грязнов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся