S&P підвищило прогноз по рейтингу Кіпру з "негативного" до "стабільного"

Середа 10 квітня 2013 20:23

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Ratings Services переглянуло прогноз по рейтингах Кіпру, підвищивши його з "негативного" до "стабільного". Інформація про це міститься в доповіді агентства, передає РБК.

Водночас, довгостроковий кредитний рейтинг підтверджений на рівні ССС, короткостроковий - на рівні С.

Рішення прийнято на підставі прогнозу експертів агентства, які вважають, що уряд Кіпру все ж піде назустріч іноземним кредиторам і прийме допомогу у розмірі 10 млрд євро на їхніх умовах. Крім того, очікується, що перший транш надійде на рахунки Кіпру до червня 2013 р., коли країна буде зобов'язана розрахуватися за облігаціями.

В агентстві відзначають, що програма кредитної допомоги надається Нікосії на вигідних умовах і з тривалим терміном погашення. У кінцевому рахунку, перегляд рейтингу відображає думку агентства, що, незважаючи на серйозні складності, в економіці Кіпру відсутній ризик негайного або неминучого оголошення дефолту.

Читайте також: Екстрені кредити ESM будуть видані Кіпру максимум на 20 років

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся