S&P може винести вердикт кредитних рейтингів 15 країн єврозони в січні, - джерело

П'ятниця 23 грудня 2011 15:43

Агентство Standard & poor's може винести довгоочікуваний вердикт кредитних рейтингів 15 країн єврозони в січні. Про це Reuters сказали два урядових джерела в Європі.
"Ми отримали неофіційний сигнал від Standard & poor's про те, що заява буде зроблена тільки в січні", - сказав один з джерел, який відмовився назвати своє ім'я, так як листування з рейтинговим агентством конфіденційна.
Джерело сказало, що може говорити тільки про своїй країні, але вважає, що всі 15 країн, рейтинги яких включені в список на перегляд, дізнаються про рішення одночасно.
Високопоставлене джерело в уряді іншої країни валютного блоку сказав, що рейтингове агентство оголосить рішення, швидше за все, у наступному місяці.
S&P заявило, 6 грудня, що може безпрецедентно урізати боргові рейтинги відразу майже всіх країн єврозони, якщо лідери ЄС не зможуть знайти вихід з кризи суверенних позичальників на саміті 9 грудня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся