З 8 листопада у Харківській обл буде відновлено транспортне сполучення через кордон з Росією за трьома маршрутами

Відповідне рішення сьогодні в Харкові зафіксували в протоколі члени україно-російської робочої групи з питань прикордонного співробітництва, засідання якої пройшло під головуванням Губернатора Бєлгородської області Євгена Савченка і Голови Харківської облдержадміністарції Михайла Добкіна.

Згідно з підписаним документом, буде відновлено транспортне сполучення по маршрутах Харків (Україна) - Олександрівка (Україна) - Безіменне (РФ) - Гайворон (РФ), а також за маршрутом Харків (Україна) - Журавлівка (Україна) - Журавлівка (РФ) - Стрілеча (РФ), і Харків (Україна) - Бударки (Україна) - Тішанка (РФ) - П'ятницьке (РФ) через Землянки (України).

Як повідомив голова Харківської облдержадміністарції М.Добкін, транспортне сполучення у цьому напряму було відсутнє протягом 7-8 місяців.

"Тепер люди перестануть відчувати незручності через те, що вони не могли раніше дістатися звичним і зручним транспортом з передмість до міста Харкові», - сказав М.Добкін.

Іншого було перервано транспортне сполучення, М.Добкін не уточнив.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся