Ринок страхування життя в Україні за останнє десятиліття досяг певних успіхів, - експерт ЛСОУ

Вівторок 25 жовтня 2011 15:22

Досвід роботи компаній зі страхування життя за останнє десятиліття дозволяє стверджувати, що за відсутності державної підтримки, "лайфовий" ринок досяг певних успіхів. Такої думки дотримується заступник голови ради Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Олександр Зальотов. За його словами, фізичні особи внесли 84% страхових платежів по страхуванню життя в 2010-2011 рр., передає прес-служба ЛСОУ. Зальотов також зазначив, що понад 500 тис. чоловік мають довгострокові накопичувальні договори страхування життя з середнім розміром щорічного страхового платежу близько 1,5 тис. грн.

"В умовах кризи не було банкрутств, посилені вимоги до діяльності на ринку, зараз спостерігається задовільний рівень довіри населення", - пояснює таку тенденцію Зальотов.

Саме тому, вважає експерт, реальна пенсійна реформа повинна проводитися при активній участі фінансових консультантів, яких на сьогодні налічується близько 25 тис., а необхідно за оцінками більше 500 тис. чол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся