Ринок с/г обладнання в Україні в І півріччі 2012 р. виріс на 5-10%, - УКАБ

Ринок сільськогосподарського обладнання в Україні продемонстрував у І півріччі 2012 р. незначне (5-10%) зростання порівняно з аналогічним періодом 2011 р. Про це повідомляє прес-служба асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

Так, спостерігалося зростання частки грунтообробного обладнання на ринку с/г техніки, викликане істотним збільшенням обсягів імпорту сівалок (зростання 65%), культиваторів і дискових борін (близько 20% по кожній позиції), а також зменшенням за аналізований період приблизно на 30% імпорту зернозбиральних комбайнів, частка яких серед машин для збирання та обмолоту сільськогосподарських культур становить понад 70%.

Нагадаємо, 23 липня міністр агарної політики і продовольства Микола Присяжнюк заявив, що Міністерство аграрної промисловості і продовольства планує почати мультибрендову зборку сільськогосподарської техніки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся