Ринок акцій РФ завершив день впевненим зростанням

Російський ринок акцій завершив останній робочий день цього тижня більш ніж впевненим зростанням на тлі суперечливих повідомлень з Європи. Напередодні Франція та Німеччина заявили, що будь-яких конкретних рішень на майбутньому 23 жовтня саміті Євросоюзу прийнято не буде, проте вже сьогодні було заявлено, що Берлін і Париж досягли згоди по ключовим пунктам плану порятунку ЄС. На цьому тлі інвестори вирішили сконцентруватися на тому, що результат саміту буде позитивним.
За підсумками торгів 21 жовтня індекс ММВБ виріс на 1,98% - до 1447,01 пункту. Індекс РТС при цьому додав 2,37% - до 1456,73 пункту, а індекс RTS Standard - 2,02%, завершивши день на позначці 9823,66 пункту.
Зростання російських акцій підтримувалося зростанням в Європі, США і на сировинних ринках, де нафту впевнено закріпилася вище 110 дол./бар. На цьому фоні в плюсі ​​завершили день акції нафтогазових компаній - "Лукойл" (+2,6%), "Роснєфть" (+2,5%), "Сургутнєфтєгаз" (+1,77%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся