Рибне господарство Дніпропетровської обл. буде збільшене на 15 тис. га за 86 млн грн, - облрада

Рибне господарство Дніпропетровської обл. буде збільшене на 15 тис. га за рахунок водних ресурсів. Завдяки цьому в області планують збільшити вихід рибної продукції місцевого виробництва до 12 тис. т на 5 років. Про це стало відомо сьогодні, на черговій, 26-й сесії Дніпропетровської обласної ради.
На думку депутатів обласної ради, потенціал області у сфері рибного господарства реалізований лише на 30%. Середня рибопродуктивність Дніпропетровського водосховища за останні роки склала не більше 25 кг/га, при тому, що при обліку всіх даних цей показник може піднятися до 150-200 кг/га.
У зв'язку з цим планується відтворювати природні і створювати штучні нерестовища для цінних видів риб, збільшити водні ресурси для розведення риби і поліпшити загальний екологічний стан акваторій Дніпропетровської обл.
Загальна сума коштів, яка виділяється для розвитку рибного господарства - 86 млн грн, з них з обласного бюджету 50 млн грн, і 36 млн грн з інших джерел.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся