Румунія домовилася з ВАТ "Газпром" про зниження цін на природний газ

Румунія домовилася з російським газовим монополістом ВАТ "Газпром" про зниження цін на російський природний газ. З відповідною заявою виступив міністр економіки, торгівлі і ділового середовища Румунії Адрієан Відяну за підсумками зустрічі в Москві з головою правління Газпрому Олексієм Міллером. Крім того, міністр відзначив, що Бухарест сподівається добитися більшого скорочення ціни на сировині до кінця поточного року, передає РБК з посиланням на агентство Reuters. Конкретні показники ціни на енергоносій А.Відяну не привів.
Постачання російського природного газу до Румунії здійснюються ще з радянських часів. У 2009 р. Газпром експортував Бухаресту 2,5 млрд куб. м газу. При цьому постачання російського газу до Румунії регулюються двома контрактами, що закінчуються в 2030 р. Крім того, через територію Румунії здійснюється транспортування природного газу до Болгарії, Македонії, Туреччини і Греції. У 2009 р. обсяг транзиту до вказаних країн склав 12,5 млрд куб. м газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся