Рожкова розповіла про внутрішню ситуацію у НБУ

Четвер 12 жовтня 2017 19:12
Рожкова розповіла про внутрішню ситуацію у НБУ
Фото: Катерина Рожкова (flickr.com/NBU)

Рожкова зазначила, що команда НБУ працює злагоджено

Заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова розповіла про внутрішню ситуацію у відомстві. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу "Прямий".

"В нас є виконуючий обов’язки голови Національного банку - це перший заступник голови Яків Васильович Смолій, який, до речі, відбув, на щорічні збори МВФ і Світового банку з нашою делегацією, і буде там представляти Національний банк. Команда спрацьована, команда дуже сильна", - зазначила вона.

Крім того, Рожкова додала, що команда НБУ працює злагоджено.

"Ми всі розуміємо, ми пройшли дуже серйозний шлях від реформації самого Нацбанку до, скажімо, забезпечення фінансової стабільності, до забезпечення стабілізації банківської системи”, - повідомила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Національного банку України Валерія Гонтарєва продовжить перебувати у відпустці до прийняття Верховною Радою рішення про її відставку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся