ru ua

Розенблата виключать з фракції БПП у Раді, - Кононенко

Розенблата виключать з фракції БПП у Раді, - Кононенко Фото: Борислав Розенблат (Гонтар Володимир / УНІАН)

Фракція БПП вирішила виключити підозрюваного у причетності до "янтарної справі" нардепа

Фракція "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді України прийняла рішення про виключення зі своїх рядів нардепа Борислава Розенблата. Про це журналістам повідомив заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фракція прийняла рішення виключити його (Розенблата, - ред.) з фракції. Позиція більшості депутатів зводилася до того, що, з одного боку, ми не суд і ми не хочемо підміняти правоохоронні органи. З іншого боку - це питання політичної відповідальності", - заявив Кононенко.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент на цьому тижні розгляне всі подання генпрокурора на нардепів.

"Всі подання, які надійшли від генерального прокурора України, будуть розглянуті в сесійній залі ВРУ", - заявив Парубій.

За його словами, розгляд перших подань у сесійній залі має розпочатися у вівторок, 11 липня, адже саме в цей день проходить сім днів від дати їх внесення в парламент. Однак на прохання представників коаліції всі подання на народних депутатів може бути розглянуто у четвер, 13 липня - це можливо за умови рішення ВР про перенесення розгляду відповідних питань.