Royal Dutch Shell планує вкласти 4 млрд дол. у видобуток газу на шельфі Нігерії в 2014-2015 рр

Нафтова компанія Royal Dutch Shell планує вкласти 4 млрд дол. у видобуток газу на шельфі Нігерії в 2014-2015 рр., повідомив глава компанії Пітер Возер, передає Associated Press. За його словами, інвестиції у видобуток природного газу будуть частиною стратегії компанії з боротьби зі спалюванням газу на нафтових родовищах. Вважається, що подібна практика сприяє глобальному потеплінню.

Royal Dutch Shell має намір почати інвестувати в газовидобування в 2014-2015 рр., проте конкретні терміни залежатимуть від ситуації в Нігерії і від схвалення програми партнерами компанії.

У 2010 р. на нафтових родовищах Нігерії було спалено 15,2 млрд куб. м газу.

Раніше стало відомо, що близько 11 тис. з 35 сіл в дельті річки Нігер Огоніленд подали до Високого суду Лондона позов проти Royal Dutch Shell. Позивачі стверджують, що два розливи нафти в 2008 р. знищили навколишнє середовище регіону і позбавили їх коштів для існування. Сума позовної заяви перевищує декілька десятків мільйонів доларів.

Royal Dutch Shell регулярно звинувачує Нігерію в несанкціонованому відборі нафти. За даними компанії, щодня воруєтся близько 150 тис. бар. нафти.

Нагадаємо, чистий прибуток Royal Dutch Shell в 2011 р. виріс до 30,92 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся