"Рівнегаз" почав працювати в системі ProZorro

НовиниЕнергетика    25.08.2016 - 10:23

У серпні ПАТ "Рівнегаз" почало працювати в електронній системі закупівель матеріалів, робіт і послуг ProZorro. Це дозволить компанії сформувати відкриту модель тендерних закупівель та підвищити контроль за цією діяльністю, повідомляє прес-служба компанії.

Як наголошується, завдяки відкритості тендерних процедур, саме ця система вважається кращою у сфері державних торгів. Її використання дозволить компанії більш оперативно проводити тендери, заощаджувати кошти і створити прозору модель закупівель.

"Ми зацікавлені в тому, щоб зростала ефективність закупівель. Використання цієї системи допоможе компанії отримувати максимальну кількість пропозицій від постачальників і вибрати найбільш вигідні умови закупівель, що значно зменшує витрати. Це також стимулюватиме конкуренцію серед постачальників", - прокоментував начальник управління матеріально-технічного забезпечення "Рівнегазу" Анатолій Сташко.

"Рівнегаз" буде користуватися системою електронних торгів для закупівлі товарів від 10 тис. гривень. Перший тендер компанія вже провела і закупила папір.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся