Рівненська міськрада затвердила програму реформування і розвитку ЖКГ на 2010-2014 рр. вартістю 1,415 млрд грн

Рівненська міськрада затвердила програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ) міста на 2010-2014 рр. вартістю 1,415 млрд грн. Таке рішення було прийнято 30 грудня на сесії Рівненської міськради, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми оцінили реальний стан житлово-комунальної галузі міста і підрахували, що на забезпечення її функціонування в безпечному стані потрібна саме така сума. При бюджеті міста в 500-500 млн грн можна підрахувати, скільки на її реалізацію потрібно міських бюджетів. Тому можна назвати програму декларативною, але в той же час і базовою. Адже ми озвучили в ній наміри щодо реформування галузі та відкрили можливості для фінансування не тільки з міського бюджету, але і з обласного, державного, залучення інвесторів, участі в міжнародних програмах. Новий напрям в програмі - розширення діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), підтримка їх. Адже до 2014 р. 17% житлового фонду повинно обслуговуватися об'єднаннями співвласників", - заявив начальник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому Іван Гема.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся