Рівненський міськвиконком звернувся до Мінфіну за позикою в 17 млн грн

Рівненський міськвиконком звернувся до Міністерства фінансів за середньостроковою позикою з державного бюджету на суму 17 млн грн. Про це повідомив начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга, передає кореспондент РБК-Україна.

«Причиною цього стало недовиконання міського бюджету. На сьогоднішній день до бюджету міста надійшло 127 млн грн доходу при плані 157,2 млн грн. А на 1 липня очікується недовиконання бюджету на суму понад 17 млн грн. В основному недовиконання спостерігається по доходах від прибуткового податку. У таких випадках доводиться скорочувати витрати, але це неприпустимо, оскільки з цієї статті доходів фінансується соціально-культурна сфера. Тому сесія міськради дала дозвіл на отримання середньострокової позики з держбюджету. Ми відправили відповідне звернення до Міністерства фінансів і сподіваємося найближчим часом отримати відповідь», - повідомив В.Шульга.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся