Ротань відновився після травми і готовий зіграти проти "Ворскли"

Ротань відновився після травми і готовий зіграти проти "Ворскли" Фото: Руслан Ротань

За цим поєдинком збирається пильно стежити Андрій Шевченко

Капітан "Дніпра" та національної збірної України Руслан Ротань, включений Андрієм Шевченком у резервний список на матчі проти Мальти і Фінляндії, відновився після травми і готується до гри з "Ворсклою". Про це повідомляє сайт zbirna.com

За цим поєдинком збирається пильно стежити головний тренер національної команди. У матчі, нагадаємо, може взяти участь ще один резервіст "синьо-жовтих" - Артем Довбик, а також Андрій Лунін, який потрапив в основний список збірників.

В поточному сезоні Руслан Ротань провів за Дніпро 18 матчів у всіх турнірах, забивши п'ять голів і зробивши одну результативну передачу.

Поєдинок "Ворскла" - "Дніпро" відбудеться в Полтаві 27 травня. Початок матчу о 17:00.

Нагадаємо, півзахисник "Дніпра" Рослань Ротань у півфінальному кубковому матчі проти "Шахтаря" отримав травму на самому початку другого тайму. Медична бригада "Дніпра" заборонила гравцеві продовжувати матч, і тому на 50 хвилині замість капітана вийшов Юрій Вакулко.