У російській колонії за тортур повісився громадянин України

НовиниНадзвичайні події    29.06.2017 - 16:07
Фото: колонія (Pixabey)
Фото: колонія (Pixabey)

Станіслава Трунякова били і вимагали гроші

В Тюменському виправної колонії №2 (Росія) через тортур повісився 20-річний громадянин України Станіслав Труняков. Про це повідомляє правозахисник Володимир Осечкін, передає "Радіо Свобода".

"Молодого хлопця, 20-річного Станіслава довели до самогубства: у відношенні нього були приниження, тортури, його жорстоко кілька разів били так звані дивляться в цій колонії, у нього вимагали грошові кошти. Спочатку у нього вимагали 50 тисяч рублів, він звернувся до родичам і друзям, і йому перерахували гроші, але потім збільшилися вимоги. Йому практично не давали нормально спати, він спав по 3-4 години на добу. Кримінальні авторитети змушували прати свої брудні речі, прибирати за ними, готувати їм їжу, приносити каву. Після кількох місяців перебування в таких умовах молодий чоловік був зломлений. Я кваліфікую дії цих бандитів як цілеспрямоване доведення до суїциду", - розповів Осечкін.

Повідомляється, що, за інформацією одного з джерел у виправній колонії, Труняков звертався до співробітників адміністрації колонії з проханням надати йому безпеку. Однак йому відмовили в захисті.

Нагадаємо, раніше свідки повідомили про масових стратах, скоєних бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі.

On Top