Російський ринок акцій почав новий тиждень на "позитивній" території

Понеділок 10 жовтня 2011 10:11

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зростанням провідних фондових індексів. Станом на 9:45 за київським часом індекс ММВБ підріс на 0,38% - до 1356,49 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1322,79 пункту, що на 0,83% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав на відкритті 0,61%, почавши день на відмітці 9170,03 пункту.
Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова нагадує, що в кінці минулого тижня торги на російських фондових майданчиках завершилися впевненим зростанням основних індикаторів. Індекс ММВБ до закриття виріс на 2,51%, а індекс РТС додав 3,16%. Торги на фондових біржах США при цьому, незважаючи на спроби зростання протягом дня, завершилися зниженням основних індексів. Сьогодні з ранку ф'ючерси на основні американські індекси додають у вартості близько 1,1-1,3%. На торгах в Азії спостерігаються переважно оптимістичні настрої, говорить експерт.
За її словами, індекс ММВБ в ході попередніх торгів, незважаючи на невпевненість інвесторів протягом дня, зумів закріпитися трохи вище за опір 1350 пунктів, наступним опором після якого виступає значення 1370 пунктів. "Сьогодні зовнішній фон сприяє зростанню основних російських фондових індексів. Зустріч лідерів Німеччини і Франції дала ринкам короткостроковий імпульс для зростання, проте надалі інвестори традиційно чекатимуть додаткових драйверів висхідного руху. У США після закриття завтрашніх торгів сезон квартальних звітностей відкриває компанія Alcoa", - резюмувала Кожухова. Нагадаємо, причиною зростання індексів стала зустріч Ангели Меркель і Ніколя Саркозі, яка пройшла в минулі вихідні в ході якої лідери в черговий раз завірили інвесторів, що зроблять все необхідне для забезпечення європейських банків достатнім рівнем капіталу, а також встановили термін в три тижні (до 3 листопада 2011 р.), протягом якого має бути розроблений план з рекапіталізації банків і вирішенню грецької проблеми.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся