Російський індекс РТС втратив за підсумками дня більше 5%

НовиниЕкономіка    01.11.2011 - 17:10

Торговельна сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні різким зниженням провідних фондових індексів. Індекс РТС, втративши за підсумками дня більше 5%, знову опустився нижче позначки 1500 пунктів. Зниження індексів ММВБ і RTS Standard виявилося менш драматичним - в районі 3%.
За підсумками дня індекс ММВБ знизився на 2,82% - до 1456,29 пункту. Індекс РТС опустився до позначки 1484,98 пункту, що на 5,01% нижче рівня закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 3,02%, завершивши день на позначці 9883,93 пункту.
Варто також відзначити, що ФБ ММВБ призупинила торги більш ніж на 1,5 години з технічних причин. Торговельна сесія була припинена в 14:15 по Києву і знову відновлена лише в 15:50 за Києвом. Час закінчення торгів у зв'язку з припиненням змінено не було, повідомила прес-служба біржі.
Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова відзначає, що торги на російських біржах сьогодні почалися зі зниження основних індексів, які протягом дня, у міру погіршення зовнішнього тла, прискорили спадний рух. В Азії і Європі сьогодні також можна було спостерігати розпродаж. Торги в США почалися з падіння основних індексів, які в першу годину торгів втратили 1,5-1,9%.
Індекс ММВБ в ході торгів переборов позначки 1490, 1460 і 1445 пунктів, закріплення нижче яких може призвести до прискорення темпів спадного руху і зміну основного напрямку руху ринків у короткостроковому періоді на "ведмежа ". Досягши позначки 1445 пунктів індикатор, однак, зробив спробу відновити свої позиції і піднятися вище, говорить експерт.
За її словами, ситуація на світових фондових і сировинних ринках знову складається напружена, і тепер європейським регуляторам доведеться розглядати можливі варіанти дій у разі негативних підсумків референдуму Греції і його наслідків для глобальної економіки. Волатильність знову зростає.
"Закріпитися вище всіх ключових опорів для зламу середньострокового спадного руху російським індексам не вдалося, проте на цьому тижні ринки очікують багато важливих подій і заяв світових фінансових і політичних лідерів, які мають шанси поліпшити загальні настрої як мінімум в короткостроковому періоді", - резюмувала Кожухова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top