ru ua

Російський "АвтоВАЗ" відкликає понад 14 тис. Lada Granta через проблеми з гальмами

Російський "АвтоВАЗ" відкликає понад 14 тис. автомобілів Lada Granta через проблеми з гальмами, на яких можливо перетиранню гальмівної трубки тросом зчеплення.

Російський "АвтоВАЗ" відкликає понад 14 тис. автомобілів Lada Granta через проблеми з гальмами, на яких можливо перетиранню гальмівної трубки тросом зчеплення. Повідомлення про відкликання отримав від "АвтоВАЗу" Росстандарт, на сайті якого опубліковано відповідне повідомлення.

"Надійшла інформація від ВАТ "АвтоВАЗ" про відкликання 14 659 автомобілів LADA 2191 (Granta) в комплектації з ABS, реалізованих з квітня 2014 року по теперішній час. На зазначених транспортних засобах можливо перетиранню гальмівної трубки тросом зчеплення", - йдеться на сайті відомства.

Відзначається, що власники автомобілів, що потрапили під відкликання, можуть самостійно, не чекаючи листа від уповноваженого дилера "АвтоВАЗу", зв'язатися з найближчим дилерським центром і записатися на ремонт. Визначити, чи потрапляє конкретна машина під відкликання, можна за VIN-кодом, порівнявши його зі списком, опублікованим на сайті Росстандарту.

Дилери заводу повідомлять власникам автомобілів з потенційним дефектом письмово або по телефону про необхідність відвідати сервісний центр для проведення ремонтних робіт. Для усунення дефекту на всіх автомобілях встановлять тримач троса зчеплення, який запобігає зіткнення троса з гальмівною трубкою. При цьому можливо заміна самої гальмівної трубки, якщо на ній будуть виявлені сліди контакту з тросом. Всі ремонтні роботи будуть виконані безкоштовно.

Нагадаємо, автомобільна компанія Toyota оголосила 12 листопада про відкликання 361,8 тис. автомобілів по всьому світу через трьох дефектів.