ua en ru

Російські ВПС прикривають проникнення бойовиків і колон техніки в Україну, - ІО

Російські військово-повітряні сили (ВПС) здійснюють прикриття проникнення груп бойовиків і колон техніки на територію України

Російські військово-повітряні сили (ВПС) здійснюють прикриття проникнення груп бойовиків і колон техніки на територію України. Про це у своєму Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційний опір" (ІО) Дмитро Тимчук.

"При проникненні на територію України груп бойовиків і колон техніки (в т.ч. військової) операції з їх прикриття здійснюють не тільки російські прикордонники, але і Збройні сили Росії. Зокрема, при закиданні груп найманців і партій зброї в російському повітряному просторі біля держкордону постійно працює літаків ДРЛО А-50 (код НАТО - Mainstay) російських ВПС", - повідомив Тимчук.

Він зазначив, що завдання літаки ДРЛО - виявлення української військової авіації, яка могла б зірвати операції з закидання російських найманців на територію України.

Також, за словами Тимчука, під час проникнень груп бойовиків з Росії, розвідку місцевості здійснюють російські БПЛА (безпілотний літальний апарат).