ua en ru

Російські спецслужби 14 жовтня готують провокації у Києві та інших регіонах України, - УПЦ КП

Російські спецслужби 14 жовтня готують провокації у Києві та інших регіонах України.

Російські спецслужби 14 жовтня готують провокації у Києві та інших регіонах України. Про це повідомляє прес-центр Київської Патріархії.

"З достовірних джерел Київська Патріархія отримала інформацію про те, що російськими спецслужбами на свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня ц.р., готуються численні провокації в Києві та областях України з метою розпалювання релігійної і соціальної ворожнечі", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в прес-центрі, під виглядом українських націоналістів провокаторами готуються напади на Києво-Печерську Лавру і храми Московського Патріархату. Вже зараз з різних областей України надходить інформація про поширення листівок нібито від імені українських патріотів, в яких містяться заклики на Покрову, 14 жовтня, вчинити фізичну розправу з духовенством Московського Патріархату та захоплювати храми УПЦ МП.

При цьому, за даними прес-центру,14 жовтня вищі керівники УПЦ МП планує перебувати за кордоном.

Нагадаємо, вчора Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронні органи запобігти провокації та заворушення, спрямовані на зрив роботи народних депутатів під час пленарного засідання Верховної Ради 14 жовтня 2014 р.