ru ua

Російські ГРУшники переведені в СІЗО, - адвокат

Російські ГРУшники переведені в СІЗО, - адвокат Фото: Олександр Александров Євген Єрофєєв

Обміну затриманих росіян на когось "не буде"

Затримані в Луганській області співробітники російського Головного розвідуправління (ГРУ) Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва вчора, 29 липня, ввечері були переведені з Київського центрального військового госпіталю в СІЗО. Про це повідомила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська, передають РИА Новости.

"Перевели в СІЗО вчора ввечері", - сказала вона.

Адвокат також зазначила, що обміну затриманих росіян на когось "не буде".

Нагадаємо, в Службі безпеки України заявляли, що суд над затриманими в Луганській області співробітниками російського ГРУ Олександром Александровим і Євгеном Єрофєєвим планується провести у вересні 2015 р.

Зазначимо, раніше Міноборони РФ документально підтвердило звільнення затриманих на Донбасі ГРУшників. Так, згідно з документом, отриманого у відповідь на запит Ради з прав людини при Президентові РФ, директора проекту "Громадянин і армія" Сергія Кривенка, військовослужбовці Головного розвідувального управління РФ Олександр Александров Євген Єрофєєв приїхали в Україну вже будучи звільненими з російської армії. Зокрема, у відповіді відомства йдеться, що "дійсно, зазначені громадяни (Александров і Єрофєєв) раніше проходили військову службу за контрактом у Збройних силах РФ", однак "події, пов'язані з їх виїздом з РФ і перебуванням на території України, що відбулися після звільнення з військової служби і не пов'язані з її проходженням".