Російські боти втрутилися в британські вибори, - Times

Неділя 29 квітня 2018 06:37
Російські боти втрутилися в британські вибори, - Times
Фото: прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей

Близько 6500 акаунтів у Twitter були створені в РФ для підтримки Лейбористської партії

Російські боти втрутилися у вибори у Великобританії. Про це повідомляє газета Sunday Times.

Так, згідно з матеріалами розслідування, йдеться про те, що близько 6500 акаунтів у Twitter були створені в Росії для підтримки Лейбористської партії і її лідера Корбіна перед виборами.

Повідомляється, що автори повідомлень критикували Терезу Мей. Зокрема автори повідомлень вказували, що напад терористів на "Манчестер арену" був пов'язаний з скороченням числа поліцейських ще в ті часи, коли Мей відповідала за МВС.

Крім того, частина акаунтів були ідентифіковані як боти - роботи, які під англійськими жіночими іменами "бомбардували" громадськість повідомленнями на тему політики. Вони схвально відгукувалися про лейбористів, критикуючи при цьому Консервативну партію.

Співробітники з університету Суонсі повідомили про те, що закликали Twitter провести власне розслідування, щоб визначити істинний масштаб російського втручання в британські вибори.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей звинуватила Росію у втручанні у вибори інших держав і розповсюдження фальшивих новин, назвавши їх спробами "озброєння інформації", щоб посіяти розбрат на заході.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся