ua ru

Російська "гумдопомога" для Донбасу складається з палива для танків і обмундирування, - Нуланд

Російська "гумдопомога" для Донбасу складається з палива для танків і обмундирування, - Нуланд
Помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд вважає, що російська гуманітарна допомога для Донбасу складається з палива для танків та обмундирування для солдатів.

Помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд вважає, що російська гуманітарна допомога для Донбасу складається з палива для танків та обмундирування для солдатів. Про це Нуланд заявила в інтерв'ю виданню "Медуза".

За словами Нуланд, нормалізація ситуації в Україні ускладнюється тим, що на сході країни тривають бойові дії і "мілітаризація жителів східних регіонів".

Вона також додала, що встановлення сепаратистських урядів перешкоджає нормального життя, стимулюючи тіньову економіку, перешкоджаючи руху енергоносіїв і вугілля, "не даючи людям можливість отримати гуманітарну допомогу від Києва".

"А російська гуманітарна допомога, очевидно, складається з палива для танків та обмундирування для солдатів", - підкреслила Нуланд.

Відзначимо, раніше в ОБСЄ повідомляли про бензовози у складі "гумконвоя" РФ. Крім того, СБУ повідомляла, що в останніх двох "гумконвоях" Росія передала обладнання для тренувальних таборів терористів.

Нагадаємо, за останній час Росія відправила на Донбас 7 "гуманітарних конвоїв" і планує продовжувати їх відправку.