Російська авіакомпанія "Добролет" припинила всі польоти через санкції з боку ЄС

Понеділок 04 серпня 2014 08:32
Російська авіакомпанія "Добролет" вирішила тимчасово призупинити польоти з 00:00 за московським часом 4 серпня 2014 р. у зв'язку з введенням санкцій з боку Європейського Союзу.

Російська авіакомпанія "Добролет" вирішила тимчасово призупинити польоти з 00:00 за московським часом 4 серпня 2014 р. у зв'язку з введенням санкцій з боку Європейського Союзу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби російський компанії "Аерофлот".

"У зв'язку застосуванням економічних санкцій, введених ЄС стосовно ТОВ "Добролет", низка європейських контрагентів повідомила про відмову виконувати свої зобов'язання перед авіаперевізником - анульовано дію договорів лізингу, технічного обслуговування і страхування повітряних суден, а також надання аеронавігаційної інформації. В умовах безпрецедентного тиску, що чиниться на компанію "Добролет" з боку європейських контрагентів, перевізник змушений призупинити польоти і продаж квитків", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, країни ЄС ввели ряд економічних санкцій проти російських компаній і політиків у зв'язку з російським участю в конфлікті на Сході України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся