ua en ru

Росія може ввести санкції проти Польщі

12:07 25.07.2017 Вт
1 мин
Росія може ввести санкції у відповідь на рішення Польщі про знесення пам'ятників радянським воїнам
Росія може ввести санкції проти Польщі Фото: Росія може ввести санкції проти Польщі (колаж РБК-Україна)

Російська Федерація може ввести санкції проти Польщі у відповідь на рішення про знесення пам'ятників радянським воїнам. Про це повідомляє російський "Інтерфакс".

Так, Рада Федерацій вже звернувся до президента з проханням розробити санкційні заходи проти Польщі.

"Просимо дати доручення профільним федеральним органам виконавчої влади подати комплексні пропозиції щодо можливого запровадження заходів обмежувального характеру у сферах двостороннього співробітництва з Республікою Польща, а також щодо польських парламентарів - ініціаторів Закону від 1 квітня 2016 року про заборону пропаганди комунізму чи іншого тоталітарного ладу та інших фізичних і юридичних осіб", - йдеться в заяві Ради Федерації

Нагадаємо, 17 липня президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про знесення комуністичних пам'ятників.

"Пам'ятники, а також інші подібні об'єкти не можуть віддавати данину особам, організаціям, подіям чи датам, символізують комунізм чи інший тоталітарний лад", - йдеться в оновленому законі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: