Росія створює "ударні" підрозділи десантних військ

П'ятниця 19 травня 2017 11:53
Росія створює "ударні" підрозділи десантних військ
Фото: ПДВ Росії

Ці "еталонні підрозділи" володіють найкращими показниками навченості особового складу

Російська Федерація створює "ударні" підрозділи в Повітряно-десантних військах. Про це заявив командувач ПДВ Росії Андрій Сердюков, повідомляє "РИА Новости".

"По своїй суті це еталонний підрозділ не лише за своєю укомплектованості та забезпеченістю сучасними засобами озброєння, але і таке, що володіє найкращими показниками навченості особового складу", - пояснив він.

Сердюков розповів, що в Псковському з'єднанні статусу "ударні" відповідають одна полкова тактична і одна батальонная тактична група, крім цього, у ПДВ Росії є ще кілька "ударних" батальйонних і ротних тактичних груп, а також розвідпідрозділів.

Він також додав, що на полігоні "Струги Червоні" у Псковській області будуть створені нові об'єкти, що дозволяють застосовувати новітні та перспективні зразки озброєння і військової техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Повітряно-десантних військ (ПДВ) Російської Федерації Андрій Сердюков керував центром з проведення операцій проти України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся