Росія проведе консультації з Україною щодо суперечки в СОТ

НовиниНадзвичайні події    10.10.2016 - 16:43
Фото: РФ проведе консультації з Україною в СОТ
Фото: РФ проведе консультації з Україною в СОТ
Євросоюз має намір приєднатися до позовів України проти Росії у СОТ СОТ може розглядати позов України до РФ щодо заборони транзиту до півроку, - МЕРТ

Консультації повинні відбутися до 15 листопада

Російська Федерація готова провести консультації з Україною у Світовій організації торгівлі по справі про обмеження транзиту по території РФ. Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на директора департаменту торговельних переговорів Мінекономрозвитку РФ Максима Медведкова.

"Ми підтвердили українським колегам нашу готовність провести консультації, ми повинні провести їх протягом 60 днів після 15 вересня - тобто до 15 листопада", - повідомив Медведков.

Також він зазначив, що якщо сторони не досягнуть угоди в результаті консультацій, то процедура може перейти у другу стадію розгляду - механізм вирішення суперечок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна почала суперечку в СОТ щодо обмеження транзиту через Росію.

Україна направила запит про консультації з РФ в рамках СОТ у вересні.

Заборона на транзитні автомобільні і залізничні перевезення з України в Казахстан і Киргизію товарів, щодо яких у РФ застосовуються ставки ввізних митних зборів, відмінні від "нуля", а також товарів, включених в російський "санкційний" перелік, був введений 1 липня указом президента РФ.

Читайте в розділі

У Києві в результаті ДТП за участю "швидкої" 1 чоловік загинув, 4 поранені

Бойовики обстріляли сили АТО з кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї

У чергах на кордоні з Польщею простоює понад 1,2 тис. машин

On Top