ua en ru

Росія продовжує стягувати війська в Крим і Ростовську обл., - Держприкордонслужба

Росія продовжує стягувати війська в тимчасово окупований Крим, а також у Ростовську область.

Росія продовжує стягувати війська в тимчасово окупований Крим, а також у Ростовську область. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Російська сторона продовжує концентрацію своїх Збройних сил на півночі тимчасово окупованого Криму і здійснює ротацію сил і техніки", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли у відомстві, російською стороною передислоковані через Керченську переправу на материк частини мотострілкових і артилерійських підрозділів, які планується направити до кордонів з Україною в межах Ростовської області.

У той же час підрозділи російські війська стягуються до адміністративної межі Криму з Херсонською областю. Протягом останніх двох днів зафіксована ротація особового складу і техніки, які несуть службу на пунктах пропуску в Криму.

Також спостерігається активність російських військ на таганрогсько-маріупольському напрямку. Зокрема, вчора було зафіксовано пересування російських військових колон по трасі Ростов - Таганрог й далі у бік кордону з Україною. Переважно це тентовані автомобілі "Урал" і кунги "Камаз" (в тому числі машини зв'язку та радіоелектронної боротьби), а також бронетехніка.