Росія припинила сплату внеску до Ради Європи за 2017 рік

Росія припинила сплату внеску до Ради Європи за 2017 рік
Фото: Рада Європи (flickr.com eeas)

При цьому Росія продовжує повноцінно працювати в Раді Європи

Російська Федерація припинила виплату внеску в Раду Європи за 2017 рік у зв'язку з відстороненням російських парламентаріїв від участі в майбутньому затвердження в Парламентській асамблеї Ради Європи високих посадових осіб. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства закордонних справ РФ.

"З урахуванням того, що відбувається, Російська Федерація прийняла рішення призупинити сплату свого внеску в Раду Європи за 2017 рік до безумовного відновлення в повному обсязі повноважень делегації Федерального Збори Російської Федерації у ПАРЄ", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що при цьому Російська Федерація продовжує повноцінно працювати в Раді Європи, включаючи виконання зобов'язань по конвенціям, в яких вона бере участь.

Нагадаємо, 6 червня Російська Федерація заблокувала внесок за поточним році до Ради Європи, призначений для фінансування Парламентської асамблеї на близько 11 млн євро.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся