Росія може втратити 15-17 млн доларів з-за введення українських мит на шоколад

Росія може втратити 15-17 млн доларів з-за введення українських мит на шоколад
Фото: Росія може втратити 15-17 млн доларів з-за введення українських мит на шоколад

Російські кондитери можуть недоотримати 15-17 млн доларів

Російські кондитери можуть втратити 15-17 млн доларів через запровадження України антидемпінгових мит на російські шоколадні вироби. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Центр досліджень кондитерського ринку (ЦИКР).

"Російські виробники кондитерських виробів давно вже освоюють нові ринки, так що компенсувати в середньостроковій перспективі випадають з-за загороджувальних мит обсяги, завдання посильне. Тим не менше на Україну припадало досить помітні обсяги поставок, і за розрахунками ЦИКР російські кондитери тільки за підсумками 2017 року можуть недоотримати близько 15-17 млн доларів", - повідомляє виконавчий директор ЦИКР Єлизавета Нікітіна.

Нагадаємо, 20 травня повідомлялося, що Україна вводить антидемпінгове мито щодо шоколадних виробів з Російської Федерації терміном на п'ять років. Ставка антидемпінгового мита складе 31,33%, а рішення набирає чинності через 30 днів після опублікування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся