Росія повністю припинила транзит українських товарів

Понеділок 04 січня 2016 18:29
Росія повністю припинила транзит українських товарів
Фото: президент РФ Володимир Путін

МЕРТ України назвав ці дії "дискримінаційними"

Російська Федерація сьогодні, 4 січня 2016 року, повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

"Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє, що станом на 4 січня 2016 року Російська Федерація повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію. Ця заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою й такою, що носить дискримінаційний характер", - йдеться в повідомленні.

У МЕРТ підкреслили, що таким чином РФ порушує свої зобов'язання в рамках Світової організації торгівлі та угоди про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року.

"В даний час Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом в Російську Федерацію та транзитом по її території. В той же час Міністерством інфраструктури України з зацікавленими підприємствами опрацьовуються "альтернативні" шляхи транзиту", - відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, кілька днів тому Україна заборонила ввезення на свою територію низки товарів з РФ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся