Росія забезпечить підконтрольні ЛНР райони електроенергією, - Гризлов

Росія забезпечить підконтрольні ЛНР райони електроенергією, - Гризлов
Фото: представник Росії в контактній групі Борис Гризлов

Уряд РФ прийняв рішення про початок поставок електроенергії до ОРЛО

Уряд Російської Федерації ухвалив рішення про початок поставок електроенергії в непідконтрольні Україні райони Луганської області. Про це заявив представник Росії в тристоронній контактній групі по Донбасу Борис Гризлов, передають російські ЗМІ.

За словами Гризлова, Росія буде здійснювати поставки електроенергії на непідконтрольні українській владі території Луганської області в рамках "гуманітарної підтримки". Крім того, він назвав рішення української сторони припинити електропостачання окремих районів Луганської області "політично мотивованим", і зазначив, що це "суперечить мінським угодам".

Нагадаємо, в ніч на 25 квітня поставки електроенергії на непідконтрольну частину Луганської області була зупинена. Причиною припинення подачі електрики є заборгованість з оплати за поставлену та спожиту на підконтрольній ЛНР території електроенергію протягом тривалого часу.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся