ru ua

Росія не допустила ввезення в Крим великої партії української курятини

Росія не допустила ввезення в Крим великої партії української курятини
Інспектори Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополь не допустили ввезення в Крим великої партії української курятини.

Інспектори Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополь не допустили ввезення в Крим великої партії української курятини. Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Недоброякісна продукція була виявлена інспекторами Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополь при контролі великої партії м'яса птиці з Одеської області України. У вантажі масою майже в 20 тонн, поставленому на кордоні ТОВ "Эконокс", були виявлені упаковки курячих стегон з датою вироблення 25 вересня, не заявлені у ветеринарних супровідних документах", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вся партія продуктів за документами була виготовлена 30 жовтня і була придатною до вживання.
За даними прес-служби, на м'ясні напівфабрикати не була надана декларація виробника, тому визначити їх справжнє походження не представлялося можливим.

"На підставі грубих порушень норм і вимог чинного законодавства Російської Федерації, небезпечний для життя і здоров'я людей товар був повернутий на територію суміжної держави", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше інспекторами управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і м. Севастополь припинена спроба незаконного ввезення великої партії не пройшов перевірку шроту соняшника.