ua en ru

Росія налаштовує поляків проти українських робітників, - CEPA

Росія налаштовує поляків проти українських робітників, - CEPA Фото: польський прикордонник (dziennik.pl)

Прокремлівські ЗМІ наполегливо поширюють у Польщі страх перед імміграцією з України

Росія намагається налаштувати поляків проти українських робітників. На цьому наполягає вашингтонський аналітичний центр Center for European Policy Analysis (CEPA), передає "Голос Америки".

Російські прокремлівські ЗМІ наполегливо поширюють у Польщі страх перед імміграцією з України, вважають у CEPA.

"Їхня мета: розділити та налаштувати один проти одного громадськість двох країн", - говорить про діяльність проросійських ЗМІ у Польщі стаття на сайті американського аналітичного центру.

Там також звертають увагу на те, що інформаційна кампанія посилилась після набрання чинності безвізового режиму туристичних подорожей із України до Європейського Союзу.

Безвіз не здатний компенсувати інші втрати України від євроінтеграції; мігранти з України вкрадуть робочі місця поляків; ті ж сили, що стимулювали міграцію з країн Африки, провокують міграцію до Польщі з України - ці та інші тези проштовхують прокремлівські ЗМІ, які працюють у Польщі, йдеться у статті аналітиків.

"Мета цих пропагандистських зусиль - поєднати терміни "лібералізація візового режиму для українців" та "українізація ринку праці у Польщі". Це шкодить іміджу України, налаштовує країни одна проти одної та сприяє гаслам націоналістичних партій. У березні 2017-го року польська націоналістича організація "Національно-радикальний табір" організувала антиукраїнські марші. Прокремлівська пропаганда викривляє факти, щоб створити протилежне враження. Негайно необхідна інформаційна кампанія, яка зверне увагу на позитивний вимір української імміграції та пояснить правові обмеження, які захищають ринок праці Польщі від дисбалансу", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що угорський лоукостер Wizz Air із 25 серпня 2017 року запускає два нові авіарейси з Києва - в Люблін і Познань (Польща).