Росія готується до великої війни, - Gazeta Wyborcza

НовиниНадзвичайні події    03.08.2016 - 15:31
Фото: Москва готується до війни у зв'язку з "зростаючою загрозою з боку НАТО та України"
Фото: Москва готується до війни у зв'язку з "зростаючою загрозою з боку НАТО та України"

За словами міністра оборони РФ, у південному регіоні сформована армія з 4 дивізій і 9 бригад

Російська Федерація готується до великої війни. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza з посиланням на джерело, близьке до міністра оборони РФ.

За його словами, Москва концентрує 200 тис. солдатів і ракетно-повітряні сили поблизу кордону з Україною.


Як йдеться у повідомленні, про зміцнення сил РФ на кордоні з Україною міністр оборони Росії Сергій Шойгу говорив ще в минулу середу. Він заявив, що "у зв'язку зі зростаючою загрозою з боку НАТО і України", сформована армія в південному регіоні з 4 дивізій і 9 бригад.

Деякі бригади входять до складу створених дивізій, проте є й такі, що не включені в дивізії. Крім цього, дві бригади оснащені ракетами "Іскандер".

Однак, на думку військового експерта Віктора Мурачовски, Шойгу вводить громадськість в оману. І насправді, на кордоні з Україною розташовані не 4 дивізії, а всього 2.

Також про те, що Москва будує свій "Український фронт", повідомляв російський військовий експерт Руслан Пухов.

"Сенс цих заходів очевидний: на кордоні з Україною (де ще три роки тому не існувало військ) російська сторона створює на півночі три основні групи, готові на раптовий удар у напрямку Києва, а на півдні створює армію для оточення основних українських сил на території лівобережної України", - пояснив Пухов.

Він також повідомив, що РФ зміцнює свої сили не тільки на кордоні з Україною, але і недалеко від білоруського кордону та поблизу країн Балтії та Польщі.

Як йдеться у доповіді ООН з питань оборонного бюджету, Москва весь час збільшує статтю своїх військових витрат на збройні сили.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже половина норвежців РФ вважає серйозною загрозою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top