У Росії танки обладнають "чорними ящиками"

НовиниНадзвичайні події    26.09.2016 - 22:40
Фото: бойова машина "Армата"
Фото: бойова машина "Армата"

"Чорні ящики" будуть фіксувати те, що відбувається з бронемашиной у разі її загоряння

У Російської Федерації мають намір оснастити танки "чорними ящиками". Зокрема ними будуть укомплектовані бойові машини "Армата", "Курганец" і "Бумеранг", повідомляють "Известия".

Як повідомляється, самописець став частиною новітньої інтелектуальної системи пожежогасіння, розробленої об'єднанням "Електромашина", зокрема, "чорні ящики" будуть фіксувати те, що відбувається з бронемашиною у разі її загоряння.

"Комплекс ППО-25, розроблений і випускається науково-виробничим нижньотагільським об'єднанням "Електромашина", може миттєво виявляти загоряння усередині машин, місце і причину їх появи, після чого самостійно гасити, регулюючи напрямок і кількість піни в залежності від сили пожежі", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, комплекс ППО-25 за рахунок використання оптико-термічних і інфрачервоних датчиків виявляє загоряння, а також визначає його розмір і місце локалізації, після чого блок управління виходячи з отриманих параметрів вибирає оптимальний режим роботи вогнегасника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за словами президента України Петра Порошенка, на окупованому Донбасі знаходиться більше 700 російських танків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top