У Росії найвидатнішою особистістю усіх часів назвали Сталіна, - опитування

У Росії найвидатнішою особистістю усіх часів назвали Сталіна, - опитування
Фото: росіяни назвали саму видатну особистість усіх часів (ridus)

Сталін у рейтингу найвидатніших особистостей в РФ обійшов Путіна і Пушкіна

Мешканці Російської Федерації назвали одного з лідерів СРСР Йосипа Сталіна найвидатнішою особистістю всіх часів і народів, передають російські ЗМІ з посиланням на дані опитування "Левада-центру".

Згідно з даними опитування, 38% опитаних віддали свої симпатії Сталіну, наступними у рейтингу найвидатніших особистостей йдуть нинішній президент Росії Володимир Путін з 34% і поет Олександр Пушкін з такими ж показниками.

Далі з результатом 32% йде Володимир Ленін і Петро I з 29%. Відзначимо, в ході опитування респонденти самі називали імена і не були обмежені в кількості варіантів відповіді, тому сума відсотків усіх відповідей перевищує 100%.

Крім того, повідомляється, що в 2012 році росіяни поставили цих же людей в топ-5 найвидатніших особистостей. До топ-10 цього року також увійшли космонавт Юрій Гагарін, письменник Лев Толстой, полководець Георгій Жуков, цариця Катерина II і поет Михайло Лермонтов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що більше половини росіян погано ставляться до України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся