ua ru

У Росії засудили українця за "спробу контрабанди" головок самонаведення ЗРК

У Росії засудили українця за "спробу контрабанди" головок самонаведення ЗРК Фото: у Росії засудили громадянина України за "спробу контрабанди" частин ЗРК (Віталій Носач / РБК Украина)

Міський суд Йошкар-Оли (Росія) визнав громадянина України винним у "спробі контрабанди" деталей російського зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) і засудив його до 3 років і 4 місяців колонії загального режиму.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на РИА Новости.

За даними ФСБ Росії, українець працював на спецслужби України і "спробував організувати контрабанду" головок самонаведення російських ЗРК. При цьому силовики стверджують, що чоловіка затримали на гарячому.

Також у ФСБ заявили, що в українця були вилучені документи, що підтверджують його зв'язок зі Службою безпеки України (СБУ).

У результаті суд визнав громадянина України винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 30 (приготування до злочину), ч. 1 ст. 226.1 (незаконне переміщення через кордон озброєння, військової техніки, обладнання, яке може бути використане при створенні озброєння і військової техніки) КК РФ.

Суд засудив українця до 3 років і 4 місяців позбавлення волі з утриманням в колонії загального режиму.