Россільгоспнагляд вводить обмеження на ввезення яловичини з України

Вівторок 05 серпня 2014 16:36
Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 19 серпня 2014 р. вводить тимчасові обмеження на постачання в Російську Федерацію щодо мороженої яловичини виробництва українського підприємства ТОВ "Свіженька".

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 19 серпня 2014 р. вводить тимчасові обмеження на постачання в Російську Федерацію щодо мороженої яловичини виробництва українського підприємства ТОВ "Свіженька". Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Як пояснюють в Россільгоспнагляді, таке рішення було прийнято у зв'язку з виявленням в період посиленого лабораторного контролю заборонених і шкідливих речовин у продукції даного підприємства, зокрема, перевищення кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КМАФАнМ).

Нагадаємо, Россільгоспнагляд посилив перевірки виробництва яловичини українського підприємства ТОВ "Свіженька" з 15 липня 2014 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся