ua en ru

Россільгоспнагляд посилив перевірки яловичини з України

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 15 липня 2014 р. ввела режим посиленого лабораторного контролю щодо мороженої яловичини виробництва українського підприємства ТОВ "Свіженька".

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 15 липня 2014 р. ввела режим посиленого лабораторного контролю щодо мороженої яловичини виробництва українського підприємства ТОВ "Свіженька". Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Таке рішення прийнято у зв'язку з первинним виявленням заборонених і шкідливих речовин у продукції даного підприємства, зокрема, перевищення кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КМАФАнМ).

Відзначимо, 14 липня Россільгоспнагляд призупинив оформлення двох партій вагою майже 40 т мороженої яловичини, яка надійшла з України, у зв'язку з виявленням порушень правил транспортування і зберігання. Частина цієї продукції була вироблена саме підприємством ТОВ "Свіженька".