Росспоживнагляд сформував правила освітлення суїцидів у ЗМІ

НовиниСуспільство    05.07.2016 - 21:40
Фото: Росспоживнагляд
Фото: Росспоживнагляд

Як зазначається, Росспоживнагляд рекомендує не описувати суїцид як розумний спосіб вирішення проблем

Федеральна служба по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) склав для ЗМІ "Рекомендації щодо поширення в ЗМІ інформації про випадки самогубства". Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як наголошується, виданням рекомендували не представляти суїциди як реакцію на погіршення умов життя суспільства, а також героїчні і романтичні вчинки. У відомстві запропонували дотримуватися правил, які допоможуть мінімізувати шкоду від подібних матеріалів.


Зокрема, Росспоживнагляд рекомендував не публікувати матеріали про суїциди на першій смузі газет або головній сторінці сайтів. Так, рекомендується поміщати добірку статей схожої тематики в кінці подібних публікацій неприпустимо.

Як зазначається, наглядове відомство закликало ЗМІ обмежувати гостроту подачі інформації та її обсяг, уникати зайвої сенсаційності та емоційності. Суїцид рекомендували не описувати як розумний спосіб вирішення проблем, реакцію на погіршення умов життя суспільства, на соціальні, економічні та культурні події.

Нагадаємо, раніше Росспоживнагляд запропонував відмовитися від слова "самогубство" у заголовках ЗМІ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся